Ultex-Pol oferuje duży wybór tkanin na artykuły dla dzieci

tkaninaUltex-pol Sp. z o.o. to działająca od wielu lat na rynku hurtownia tkanin, której domenę stanowią szeroko rozumiane tkaniny na artykuły dziecięce. Mogą to być zarówno materiały na pościel, śpiworki, leżaczki, jak i tkaniny wózkowe.

Rodzicom przy kupnie wózka zależy na jego wygodzie dla dziecka, a także bezpieczeństwie i ładnym wyglądzie. Tkaniny na wózki dziecięce, które proponuje firma Ultex-pol z pewnością spełnią oczekiwania wymagających klientów. Wózki zaopatrzone w mocne i jednocześnie przyjemne w dotyku wyściółki będą służyły rodzinom wielodzietnym przez lata, nie tracąc nic na swojej jakości.

Niezależnie od tego, ile lat ma dziecko i jakiego typu wózka potrzebuje, najważniejszy jest porządny stelaż oraz dobra gatunkowo tkanina. Jeśli wózek będzie do tego kolorowy i pokryty wzorami, zadowolenie okaże nie tylko rodzic, ale również dziecko. Hurtownia tkanin na artykuły dziecięce poleca swoje usługi w zakresie dopasowania odpowiedniej tkaniny do konkretnych potrzeb klienta. Tkaniny na wózki, foteliki samochodowe, nosidełka i leżaczki to materiały poliestrowe, wodoodporne, których żywotność jest bardzo długa.

Drugą grupę produktów Hurtowni Ultex-pol stanowią tkaniny bawełniane, mające wiele zastosowań. Można z nich uszyć np. pościel dla dziecka lub ubranka. W ofercie firmy znajduje się m.in. typowa bawełna sukienkowa oraz bawełna dziecięca płaska, która jest miła w dotyku, przyjazna dla dziecięcej delikatnej skóry i nie powoduje podrażnień i uczuleń (co potwierdza certyfikat jakości Oeko-Tex). Tkaniny bawełniane posiadają gramaturę 115-130g/m2 oraz szerokość 160 cm. Ciekawe, zabawne wzory w zwierzątka, groszki, paski, kwiatuszki z pewnością spodobają się najmłodszym.

Tkaniny dostępne w ofercie Hurtowni wyróżnia wysoki poziom estetyki, nowoczesne wzornictwo odzwierciedlające aktualne trendy na świecie. W związku z tym cieszą się one popularnością i są eksportowane do wielu krajów.