N-Serwis – bezpieczeństwo i ochrona informacji w firmie

N-Serwis to doświadczona firma informatyczna z Katowic, której specjalność stanowi bezpieczeństwo informacji w firmie. Firma działa na polskim rynku od 1999 roku, skutecznie opracowując i wdrażając politykę bezpieczeństwa danych osobowych w wielu firmach. Firma obsługuje różnorodne sektory rynku, posiada więc spore doświadczenie i kompetencje w swojej dziedzinie.

N-Serwis oferuje profesjonalne wsparcie klienta w zakresie ochrony danych osobowych w firmie oraz kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem informacji. Elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb firmy, a także doskonała znajomość przepisów prawnych, międzynarodowych standardów jakości, norm ISO oraz wymagań GIODO dotyczących ochrony danych osobowych decyduje o wysokim profesjonalizmie katowickiej firmy informatycznej N-Serwis.

Klienci N-Serwis mogą liczyć na kompleksową obsługę informatyczną, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z bezpieczeństwem informacji w firmie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bezpieczeństwo informacji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.