TSH Polmar – transport i spedycja

POLMAR ForAgri to międzynarodowa firma transportowa, która z powodzeniem działa na rynku (założona jako TSH Polmar w 2008 roku). Firma realizuje transport i spedycję międzynarodową. Od początku działalności firma postawiła na wykwalifikowaną kadrę oraz profesjonalizm usług. Częste szkolenia pracowników, dokładna znajomość obowiązujących przepisów prawa, posiadanie wszystkich niezbędnych certyfikatów wskazuje na duże zaangażowanie firmy i dbałość o satysfakcję każdego klienta.

POLMAR ForAgri to firma specjalizująca się nie tylko w transporcie międzynarodowym i krajowym, ale również w handlu otrębami (pszennymi i żytnimi). Firma współpracuje w tej dziedzinie ze sprawdzonymi młynami nie tylko z Polski. Odbiorcami otrąb są fermy drobiu, rolnicy, mieszalnie pasz, punkty handlowe, doceniające wysoką jakość dostarczanego produktu.

Siedziba firmy mieści się na terenie województwa dolnośląskiego – w Bolesławcu i jest otwarta na współpracę w zakresie usług transportowo-spedycyjnych w kraju i poza jego granicami (kraje Unii Europejskiej).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Transport i Spedycja, Transport i spedycja międzynarodowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.