Noclegi w Ustroniu poleca Gościniec U Januszka

Noclegi w Ustroniu to specjalność tradycyjnego Gościńca U Januszka, który jest zlokalizowany w centrum Ustronia. Oferta noclegów jest godna polecenia. Ważna zaleta pensjonatu to jego umiejscowienie – w centrum, ale w cichej okolicy willi.

Będąc gościem Gościńca można zamówić wyżywienie, które jest realizowane na życzenie, z potraw kuchni domowej, lub też samemu przygotowywać kolacje i śniadania.

Do Ustronia można przybyć latem, jesienią, wiosną i zimą – praktycznie o każdej porze roku jest to miejsce atrakcyjne, i cieszące się popularnością w zimie staje się mekką amatorów sportów zimowych i białego szaleństwa, przygotowane są trasy oraz wyciągi, natomiast latem wiele osób przyjeżdża na grzyby, jagody, pochodzić po górach, wybrać się na rowerową wycieczkę itp.

Oferta Gościńca jest nie do odrzucenia: atrakcyjne położenie, dogodne warunki, pokoje z łazienką, telewizorem i internetem, sala konferencyjna, gościnność, bezpieczny parking dla samochodów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Noclegi w górach, Turystyka i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.