Firma Aitix oferuje rolety zewnętrzne oraz bramy garażowe.

Firma Aitix z Bytomia specjalizuje się w zabezpieczeniach okien oraz garażu. Do dyspozycji Klientów oddaje najnowocześniejsze na rynku rozwiązania, które zdobyły uznanie na licznych targach budowlanych, otrzymując wiele nagród i wyróżnień. Podstawę oferty stanowią bramy oraz rolety.

Bramy garażowe produkcji firmy Aitix z pewnością spełnią wymagania nawet bardzo wymagających Klientów. Wśród ich zalet wymienić należy przede wszystkim bezpieczeństwo samochodu znajdującego się w garażu, komfort użytkowania, oszczędność miejsca (segmenty podnoszące się do góry), funkcjonalność oraz trwałość. Bramy rolowane oraz bramy segmentowe doskonale sprawdzają się w każdych warunkach, posiadają certyfikaty jakości, które stanowią potwierdzenie ich wysokich własności użytkowych.

Zabezpieczenie okien przed włamaniem jest dzisiaj ważnym problemem, który można rozwiązać w bardzo prosty sposób ? zamawiając rolety zewnętrzne firmy Aitix. Są one trwałe, odporne oraz estetyczne. Pozwalają również kontrolować poziom oświetlenia zewnętrznego w pomieszczeniach.

Najnowszą ofertę Firmy Aitix stanowią kurtyny przeciwpożarowe, które zabezpieczają duże powierzchnie przed rozprzestrzenianiem się ognia. Mogą one być stosowane na lotniskach, w dużych obiektach handlowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bramy, Ochrona, zabezpieczenia, alarmy i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.