Hurtownia elementów srebrnych – Slimex.

Slimex to firma funkcjonująca na rynku od 1984 roku. Początkowo działała jako rodzinny zakład rzemieślniczy. Z czasem rozwinęła swoją działalność o import srebrnych półfabrykatów. Dziś Slimex to prężnie rozwijająca się Hurtownia elementów srebrnych, współpracująca z wieloma stałymi kontrahentami. Podstawą sukcesu firmy jest wysoka jakość oraz różnorodność oferowanych produktów, takich jak łańcuchy srebrne. Cechuje je atrakcyjne wzornictwo, zarówno klasyczne, jak i nowoczesne. Są między innymi łańcuchy w typie okrągłym, płaskim, linki kwadratowe, ośmiokątne, tzw. węże, taśmy, pancerki. Slimex to nie tylko Hurtownia łańcuchów srebrnych, ale również różnego rodzaju zapięć, cylindrów, przekładek, uszek, szpilek, klipsów, łączników.

Półfabrykaty srebrne to doskonały materiał, z którego można przy odrobinie inwencji stworzyć niezwykłą biżuterię. Srebro zaś jest kruszcem uniwersalnym, zawsze modnym i popularnym. Elementy srebrne to główna domena hurtowni Slimex, uzupełnieniem oferty są elementy złote – zamki typu federingi, karabinki. Hurtownia Slimex gwarantuje wyroby ze srebra w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Hurtownie, Półfabrykaty srebrne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.