Drewspan – producent sklejki.

Drewspan to producent sklejki posiadający duże doświadczenie w branży. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku. Specjalistyczna wiedza, wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny sprzęt przyczyniają się do wysokiego poziomu gotowego produktu.

Sklejka to niezastąpiony element krzeseł i foteli. Robi się z niej oparcia, zarówno do lakierowania, jak i tapicerowania, a także podłokietniki. Trwały materiał, naturalne drewno w połączeniu z dobrym klejem tworzy produkt wysokiej klasy o dużej wytrzymałości. Prawidłowe wyprofilowanie sklejki służy jej funkcjonalności oraz przyczynia się do komfortu użytkowania mebli do siedzenia. Wygoda i prawidłowa pozycja kręgosłupa to priorytety w projektowaniu sklejki. Firma Drewspan nieustannie się rozwija i tworzy nowe oryginalne projekty podłokietników, nóg, oparć i innych elementów. 

Rozwój firmy pozwolił na udoskonalenie procesu produkcyjnego oraz nabycie wysokich kwalifikacji przez kadrę Drewspanu. Dziś firma zatrudnia 190 osób i posiada bardzo konkurencyjną ofertę, która przyciąga wielu producentów mebli. Firma realizuje własne pomysły, a także projekty zlecone przez Klientów. Wysoka jakość, trwałość i estetyczny wygląd to od lat znak rozpoznawczy firmy Drewspan.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcesoria meblowe, Meble i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.