PPUH IZI – producent pokrowców.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe IZI to czołowy producent pokrowców  na Polskę i Europę to , które główną siedzibę ma w Częstochowie. Od początku działalności produkcja pokrowców zdominowała działalność przedsiębiorstwa IZI.

W dzisiejszych czasach bez pokrowców trudno by nam było się obejść. Pokrowce mają olbrzymie zastosowanie. Stosowane są prawie wszędzie i do wszystkiego. Pokrowiec na koło zapasowe to już dzisiaj standard tak samo jak pokrowce na ubrania czy samochody lub siedzenia samochodowe i inne. Oprócz samych pokrowców w ofercie firmy można znaleźć różnego kształtu i w różnych kolorach torby turystyczne oraz torby termiczne. Na wszystkich produktach na życzenie klienta może być umieszczone jego logo lub jakakolwiek reklama.

Przedsiębiorstwo IZI jest bardzo elastyczną firmą, która podejmie każde wyzwanie. Przyjmie zlecenie nawet na najbardziej nie typowe pokrowce z pokrowcami na łodzie i samoloty włącznie. Wizytówką firmy są umiarkowane ceny, terminowość dostaw, solidne wykonanie, wysoka jakość a przede wszystkim miła fachowa obsługa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pokrowce, Torby turystyczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.