Papier parafinowany Firmy NAWARR Spółka Jawna.

Firma NAWARR Spółka Jawna z Myszkowa działa na rynku polskim od 1990 roku. Branża papiernicza nie ma przed nią tajemnic. Swoją działalność firma rozpoczęła bardzo skromnie od handlu papierem pakowym. W miarę upływu czasu firma ciągle się rozwija. Inwestując w nowe maszyny oraz wyszkolonych pracowników rozpoczęła produkcję papieru oraz uruchomiła usługę cięcie papieru.

Obecnie powiększyła swoją ofertę i papier pakowy różnego rodzaju i formatu, papier parafinowany, który ma zastosowanie w przemyśle oraz papier marszczony służący przede wszystkim do ochrony przed uszkodzeniem w trakcie transportu wszelkiego rodzaju urządzeń elektrotechnicznych, mebli itp.

Firma NAWARR zdobyła ogromną popularność na rynku polskim, co skłoniło właścicieli firmy do otwarcia swoich oddziałów w różnych rejonach Polski, aby móc dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Wizytówką firmy jest terminowość dostaw oraz umiarkowane ceny. Firma NAWARR serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły papiernicze, Cięcie papieru, Papier pakowy, Papier parafinowany i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.