Chemia Gospodarcza Firmy “VELVET BIS”

Firma handlowo-produkcyjna „VELVET BIS” Sp. j. rozpoczęła swoją działalność w 1993 r. Dzięki profesjonalizmowi ludzi pracujących w firmie oraz dobrze rozbudowanej sieci sprzedaży firma bardzo szybko się rozwija. Podstawową domeną firmy jest produkcja proszku do prania oraz sprzedaż kosmetyków na terenie całego kraju.

Proszki do prania produkowane w Firmie „VELVET BIS” mają różną gramaturę. Na szczególne uznanie zasługuje proszek do prania LAZURE oraz ERA. Są one bardzo skuteczne w praniu różnego rodzaju tkanin. Firma VETVET BIS produkuje również: ścierki kuchenne, w tym również ścierka kuchenna ostra oraz  zmywaki kuchenne.

Zmywak kuchenny produkowany przez Firmę VELVET BIS jest różnokolorowy i o różnych kształtach. Pakowane są pojedynczo i w pakietach po kilka sztuk. Bez środków czystości trudno by nam było się obejść. Dobry proszek do prania ułatwia nam życie oszczędzając nasz czas i pieniądze. Ponowne pranie niedopranych rzeczy jest zmorą współczesnych gospodyń domowych. Z pomoca przychodzi im Firma Velvet BIS, produkująca doskonałej jakości proszki do prania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Chemia gospodarcza, Proszki do prania i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.